Dětské batohy, polštáře a deky za nejlepší ceny na internetu


Bimboland - hračky pro všechny děti

Nové komentáře

Sázení ovocných stromů

good job and thanks information https://goo.gl/uHqTng || https://goo.gl/2WwzGX || https://goo.gl/4S8Dcs

Zaslal/a: Menyembuhkan-Penyakit-Ti  •  Čas: 15.9.2017 6:13

Jedlé plody

thank you for your attention https://goo.gl/T1nNf6 || https://goo.gl/s5UZod || https://goo.gl/B1bbuV

Zaslal/a: Umpan-Pancing-Ikan-Lele  •  Čas: 12.9.2017 9:18

Pampeliškový med

the Radar EV Path rolex replica uk based on personal aesthetic and performance preferences.Nike Vision took a brand-new approach with its lenses, creating oakley outlet a one-piece shield construction meant to provide a seamless Replica Hermes Handbags ...

Zaslal/a: aa123  •  Čas: 12.9.2017 5:26

Hrušeň

used by mountain Replica Hermes Handbags bikers, the Jawbreaker, for example, needing to handle the force and head movement oakley replica with high grip. A track sprinter, however, using the EVZero doesn't need that grip, but IWC replica watches w...

Zaslal/a: aa123  •  Čas: 12.9.2017 5:25

Chodská Úhlava

Kerri Walsh Breitling rolex watches says she finds the Prizm Field applicable for beach volleyball as whites and blues gets enhanced, allowing the ball and the sky to remain clear.The eight lenses can all fit in one of the rolex replica uk five oakley o...

Zaslal/a: aa123  •  Čas: 12.9.2017 5:24
Kategorie: Zahraniční toulání

Plymouth - Anglie

Plymouth je přístavní město v Jihozápadní Anglii. Zde jsem měl možnost strávit nezapomenutelný jeden týden - volného času, ale bylo hodně málo.

V lednu 2007 jsem vyrazil do města Plynout v Anglii.
Už samotná cesta byla velkým zážitkem. Poprvé jsem letěl civilním letadlem, anglicky uměl pouze základy a ke všemu jsem letěl sám.
Měl jsem letět z Prahy do Bristolu, tam na mě měl čekat taxík a ten mě měl odvést do hotelu v Plymouthu.
Bohužel všechno bylo jinak. Letiště v Bristolu nepřijímalo (byla tam kluzká dráha a letadla dost klouzala). Odlet z Prahy byl o téměř 5 hodin opožděn a letadlo letělo na sousední letiště v Cardiffu. Odtud vezla letecká společnost všechny cestující autobusem do Bristolu.

V Bristolu na mě naštěstí taxikář čekal (více než 6 hodin) a odvezl mě do hotelu v Plymouthu ( cesta trvá cca 1,5 hodiny).
V Plymouthu jsem chodil na procházky do přístavu za tmy. Vždy jsem si na molu v podniku zvaném Cap'n Jaspers dal kávu a bacon.
Jednoho večera byla velká větrná bouře a vlny v moři byly obrovské. Bylo úchvatné sledovat jak tyto vlny naráží na skalnaté pobřeží.
Jen jedno odpoledne jsem měl několik málo hodin na procházku za světla. Z hotelu jsem se vydal k majáku The Hoe, měl jsem štěstí, byl otevřen a já mohl vystoupit nahoru prohlédnout si široké okolí. Park okolo majáku v anglickém stylu a je moc pěkný.
Dále jsem pokračoval kolem moře a skalnatých útesů až do starého přístavu. Tady jsem si na svém oblíbeném místě dal kávu a bacon, prohlédl jsem si několik starých lodí, které jsou krásné.
Hned vedle přístavu je Mořské akvárium , jehož návštěvu jsem si také nenechal ujít a udělal jsem dobře. Uvnitř byla malá, velká i obrovská akvária plná krásných mořských ryb a jiných živočichů.
Po prohlídce akvária byla už tma a já se vydal na nákupy. Byly zrovna povánoční výprodeje a dalo se opravdu velmi dobře nakoupit - hlavně kvalitní oblečení.
Po nákupu jsem se s plnými taškami vrátil do hotelu a těšil se na cestu domů.Něco málo o městě Plymouth:

Plymouth je město v hrabství Devon v Jihozápadní Anglii. Rozprostírá se u ústí řek Plym a Tamar v jednom z největších evropských zálivů Plymouth Sound. Město má velmi bohatou námořní historii a v minulosti bylo nejdůležitější základnou Královského námořnictva ve Velké Británii.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.