Dětské batohy, polštáře a deky za nejlepší ceny na internetu

Bimboland - hračky pro všechny děti

Nové komentáře

Roubování ovocných stromů

Dobrý den,je možné naroubovat na část sakury třešeň? Děkuji.

Zaslal/a: Blanka  •  Čas: 18.8.2016 21:52

Roubování ovocných stromů

dobrý den je možné roubovat švestky v létě děkuji Josef

Zaslal/a: Josef  •  Čas: 27.7.2016 20:47

Sázení ovocných stromů

chci se zeptat může se do stejne díry zasadit peckoviny np.odstranili jsme švestku achceme zasadit zase švestku,někde jsem četla že se to nemá.děkují za odpověd

Zaslal/a: jana  •  Čas: 26.7.2016 13:23

Borůvka Bleucrop

Dobrý den, mám 3 borůvky v kontejnerech, jednu 3letou v 15l a dvě 2leté v 5l. chystám se přesadit ty malé do 15l a tu velkou bych chtěl už dát do země. Kolik litrů rašeliny či směsy rašeliny s hrabankou byste doporučoval minimálně. Počítám minimálně 70l...

Zaslal/a: Buzek  •  Čas: 10.3.2016 10:36

Roubování ovocných stromů

Dobrý den,je možné naroubovat na sakuru višenˇ? Děkuji.

Zaslal/a: jirka  •  Čas: 26.1.2016 19:57
Kategorie: Zahraniční toulání

Plymouth - Anglie

Plymouth je přístavní město v Jihozápadní Anglii. Zde jsem měl možnost strávit nezapomenutelný jeden týden - volného času, ale bylo hodně málo.

V lednu 2007 jsem vyrazil do města Plynout v Anglii.
Už samotná cesta byla velkým zážitkem. Poprvé jsem letěl civilním letadlem, anglicky uměl pouze základy a ke všemu jsem letěl sám.
Měl jsem letět z Prahy do Bristolu, tam na mě měl čekat taxík a ten mě měl odvést do hotelu v Plymouthu.
Bohužel všechno bylo jinak. Letiště v Bristolu nepřijímalo (byla tam kluzká dráha a letadla dost klouzala). Odlet z Prahy byl o téměř 5 hodin opožděn a letadlo letělo na sousední letiště v Cardiffu. Odtud vezla letecká společnost všechny cestující autobusem do Bristolu.

V Bristolu na mě naštěstí taxikář čekal (více než 6 hodin) a odvezl mě do hotelu v Plymouthu ( cesta trvá cca 1,5 hodiny).
V Plymouthu jsem chodil na procházky do přístavu za tmy. Vždy jsem si na molu v podniku zvaném Cap'n Jaspers dal kávu a bacon.
Jednoho večera byla velká větrná bouře a vlny v moři byly obrovské. Bylo úchvatné sledovat jak tyto vlny naráží na skalnaté pobřeží.
Jen jedno odpoledne jsem měl několik málo hodin na procházku za světla. Z hotelu jsem se vydal k majáku The Hoe, měl jsem štěstí, byl otevřen a já mohl vystoupit nahoru prohlédnout si široké okolí. Park okolo majáku v anglickém stylu a je moc pěkný.
Dále jsem pokračoval kolem moře a skalnatých útesů až do starého přístavu. Tady jsem si na svém oblíbeném místě dal kávu a bacon, prohlédl jsem si několik starých lodí, které jsou krásné.
Hned vedle přístavu je Mořské akvárium , jehož návštěvu jsem si také nenechal ujít a udělal jsem dobře. Uvnitř byla malá, velká i obrovská akvária plná krásných mořských ryb a jiných živočichů.
Po prohlídce akvária byla už tma a já se vydal na nákupy. Byly zrovna povánoční výprodeje a dalo se opravdu velmi dobře nakoupit - hlavně kvalitní oblečení.
Po nákupu jsem se s plnými taškami vrátil do hotelu a těšil se na cestu domů.Něco málo o městě Plymouth:

Plymouth je město v hrabství Devon v Jihozápadní Anglii. Rozprostírá se u ústí řek Plym a Tamar v jednom z největších evropských zálivů Plymouth Sound. Město má velmi bohatou námořní historii a v minulosti bylo nejdůležitější základnou Královského námořnictva ve Velké Británii.

print Formát pro tisk