Dětské batohy, polštáře a deky za nejlepší ceny na internetu

Bimboland - hračky pro všechny děti

Nové komentáře

Roubování ovocných stromů

Dobrý den,je možné naroubovat na část sakury třešeň? Děkuji.

Zaslal/a: Blanka  •  Čas: 18.8.2016 21:52

Roubování ovocných stromů

dobrý den je možné roubovat švestky v létě děkuji Josef

Zaslal/a: Josef  •  Čas: 27.7.2016 20:47

Sázení ovocných stromů

chci se zeptat může se do stejne díry zasadit peckoviny np.odstranili jsme švestku achceme zasadit zase švestku,někde jsem četla že se to nemá.děkují za odpověd

Zaslal/a: jana  •  Čas: 26.7.2016 13:23

Borůvka Bleucrop

Dobrý den, mám 3 borůvky v kontejnerech, jednu 3letou v 15l a dvě 2leté v 5l. chystám se přesadit ty malé do 15l a tu velkou bych chtěl už dát do země. Kolik litrů rašeliny či směsy rašeliny s hrabankou byste doporučoval minimálně. Počítám minimálně 70l...

Zaslal/a: Buzek  •  Čas: 10.3.2016 10:36

Roubování ovocných stromů

Dobrý den,je možné naroubovat na sakuru višenˇ? Děkuji.

Zaslal/a: jirka  •  Čas: 26.1.2016 19:57
Kategorie: Deník

Slavíme narozeniny

Je tomu přesně rok co jsem začal dělat tyto stránky. Společně tedy slavíme první narozeniny. Rád bych tímto poděkoval všem návštěvníkům za celoroční přízeň. DÍKY.

Už dlouho jsem nepsal do deníku a v poslední době jsem stránky ani moc neaktualizoval. Jistě se budete ptát proč? Co se stalo? Odpověď je v celku jednoduchá. Po dlouhých letech poctivé práce mě propustili ze zaměstnání. Musím po pravdě přiznat, že jsem to po změně vedení v našem úseku očekával a nepřekvapilo mě to, spíš to člověka zamrzí.

Poté následovalo intenzivní hledání zaměstnání a po měsíci na pracáku jsem nastoupil do nového zaměstnání a začalo dlouhé a velmi náročné zaškolování a učení se nových věcí (nebudu přehánět když povím, že jsem studoval minimálně 10 hodin denně 7 dnů v týdnu).
Je jasné, že při takovémhle zápřahu nezbyl čas na stránky, ale to se teď  už snad konečně změní.

K narozeninám těchto stránek byl kompletně upraven vzhled stránek, který je nyní laděn do fialové barvy s větším rozlišením a novým logem.
Doufám, že se Vám nový vzhled stránek líbí. Své připomínky můžete psát do knihy návštěv.

Jsme na konci roku a tak je ten správný čas se podívat jaký vlastně rok 2009 byl.

Rok 2009 na zahrádce


Byl celkově vzato úspěšný. Jarní rostlinky vykvetly do krásných barev, ani letničky a trvalky se nenechaly zahanbit a také krásně kvetly. Na keřích a stromech se urodilo hodně ovoce. Měli jsme spoustu borůvek, z mladých stromu broskve, meruňky i nashi. Podařilo se zachránit a uzdravit nemocnou hrušeň, která nám na oplátku dala spoustu moc dobrých hruštiček. Jablíček bylo letos málo, stejně jako třešní a to z důvodu velkého krupobití v květnu.

Už se těším na další rok. Jen co se zahrádka probere ze zimního spánku začnou opět kvést jarní cibuloviny a mělo by jich být zase o něco více.

Mnoho štěstí v kouzlu Vánoc,
v záři světel stromečku,
ať zdraví, láska a klid zavítají
do vašeho domečku.
Lásku, radost na Vánoce,
také štěstí v novém roce.
Ať vás láska stále hřeje,
z upřímného srdce přeje Tomáš.

print Formát pro tisk