Dětské batohy, polštáře a deky za nejlepší ceny na internetu


Bimboland - hračky pro všechny děti

Nové komentáře

Sázení ovocných stromů

good job and thanks information https://goo.gl/uHqTng || https://goo.gl/2WwzGX || https://goo.gl/4S8Dcs

Zaslal/a: Menyembuhkan-Penyakit-Ti  •  Čas: 15.9.2017 6:13

Jedlé plody

thank you for your attention https://goo.gl/T1nNf6 || https://goo.gl/s5UZod || https://goo.gl/B1bbuV

Zaslal/a: Umpan-Pancing-Ikan-Lele  •  Čas: 12.9.2017 9:18

Pampeliškový med

the Radar EV Path rolex replica uk based on personal aesthetic and performance preferences.Nike Vision took a brand-new approach with its lenses, creating oakley outlet a one-piece shield construction meant to provide a seamless Replica Hermes Handbags ...

Zaslal/a: aa123  •  Čas: 12.9.2017 5:26

Hrušeň

used by mountain Replica Hermes Handbags bikers, the Jawbreaker, for example, needing to handle the force and head movement oakley replica with high grip. A track sprinter, however, using the EVZero doesn't need that grip, but IWC replica watches w...

Zaslal/a: aa123  •  Čas: 12.9.2017 5:25

Chodská Úhlava

Kerri Walsh Breitling rolex watches says she finds the Prizm Field applicable for beach volleyball as whites and blues gets enhanced, allowing the ball and the sky to remain clear.The eight lenses can all fit in one of the rolex replica uk five oakley o...

Zaslal/a: aa123  •  Čas: 12.9.2017 5:24
Kategorie: Deník

Slavíme narozeniny

Je tomu přesně rok co jsem začal dělat tyto stránky. Společně tedy slavíme první narozeniny. Rád bych tímto poděkoval všem návštěvníkům za celoroční přízeň. DÍKY.

Už dlouho jsem nepsal do deníku a v poslední době jsem stránky ani moc neaktualizoval. Jistě se budete ptát proč? Co se stalo? Odpověď je v celku jednoduchá. Po dlouhých letech poctivé práce mě propustili ze zaměstnání. Musím po pravdě přiznat, že jsem to po změně vedení v našem úseku očekával a nepřekvapilo mě to, spíš to člověka zamrzí.

Poté následovalo intenzivní hledání zaměstnání a po měsíci na pracáku jsem nastoupil do nového zaměstnání a začalo dlouhé a velmi náročné zaškolování a učení se nových věcí (nebudu přehánět když povím, že jsem studoval minimálně 10 hodin denně 7 dnů v týdnu).
Je jasné, že při takovémhle zápřahu nezbyl čas na stránky, ale to se teď  už snad konečně změní.

K narozeninám těchto stránek byl kompletně upraven vzhled stránek, který je nyní laděn do fialové barvy s větším rozlišením a novým logem.
Doufám, že se Vám nový vzhled stránek líbí. Své připomínky můžete psát do knihy návštěv.

Jsme na konci roku a tak je ten správný čas se podívat jaký vlastně rok 2009 byl.

Rok 2009 na zahrádce


Byl celkově vzato úspěšný. Jarní rostlinky vykvetly do krásných barev, ani letničky a trvalky se nenechaly zahanbit a také krásně kvetly. Na keřích a stromech se urodilo hodně ovoce. Měli jsme spoustu borůvek, z mladých stromu broskve, meruňky i nashi. Podařilo se zachránit a uzdravit nemocnou hrušeň, která nám na oplátku dala spoustu moc dobrých hruštiček. Jablíček bylo letos málo, stejně jako třešní a to z důvodu velkého krupobití v květnu.

Už se těším na další rok. Jen co se zahrádka probere ze zimního spánku začnou opět kvést jarní cibuloviny a mělo by jich být zase o něco více.

Mnoho štěstí v kouzlu Vánoc,
v záři světel stromečku,
ať zdraví, láska a klid zavítají
do vašeho domečku.
Lásku, radost na Vánoce,
také štěstí v novém roce.
Ať vás láska stále hřeje,
z upřímného srdce přeje Tomáš.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.