Dětské batohy, polštáře a deky za nejlepší ceny na internetu

Bimboland - hračky pro všechny děti

Nové komentáře

Roubování ovocných stromů

Dobrý den,je možné naroubovat na část sakury třešeň? Děkuji.

Zaslal/a: Blanka  •  Čas: 18.8.2016 21:52

Roubování ovocných stromů

dobrý den je možné roubovat švestky v létě děkuji Josef

Zaslal/a: Josef  •  Čas: 27.7.2016 20:47

Sázení ovocných stromů

chci se zeptat může se do stejne díry zasadit peckoviny np.odstranili jsme švestku achceme zasadit zase švestku,někde jsem četla že se to nemá.děkují za odpověd

Zaslal/a: jana  •  Čas: 26.7.2016 13:23

Borůvka Bleucrop

Dobrý den, mám 3 borůvky v kontejnerech, jednu 3letou v 15l a dvě 2leté v 5l. chystám se přesadit ty malé do 15l a tu velkou bych chtěl už dát do země. Kolik litrů rašeliny či směsy rašeliny s hrabankou byste doporučoval minimálně. Počítám minimálně 70l...

Zaslal/a: Buzek  •  Čas: 10.3.2016 10:36

Roubování ovocných stromů

Dobrý den,je možné naroubovat na sakuru višenˇ? Děkuji.

Zaslal/a: jirka  •  Čas: 26.1.2016 19:57
Kategorie: Deník

29.1.2010

A je tady konečně zima.

Od včerejšího večera vydatně sněží, fouká silný vítr a tvoří se obrovské závěje. Ráno jsem téměř nevyjel autem od baráku, musel jsem se proházet asi půl metrovou závějí.

Jízda po silnici do Klatov byla dopoledne zážitkem jen pro silné nervy. Na silnici bylo spousta sněhu a nafoukané závěje, kolona vozidel jela padesátkou a přesto se našli debilové, kteří riskantně předjížděli a na poslední chvíli vjížděli před auto, které předjeli - hovada.

Snad si konečně užijeme zimu, zatím bylo sněhu málo a na sjezdovkách byl po oblevě jen led nebo velké ledové plotny. Na takovém povrchu neradi jezdíme a tak jsme letošní zimu byli lyžovat jen jednou.

Na zahrádce se teď nic nedá dělat, zahrádka odpočívá a nabírá sílu do další sezony. Právě přemýšlíme jaké nové rostlinky na jaře koupíme, je několik docela pěkných novinek, které by se nám líbili. Uvidíme které nakonec koupíme.

print Formát pro tisk