Dětské batohy, polštáře a deky za nejlepší ceny na internetu

Bimboland - hračky pro všechny děti

Nové komentáře

Roubování ovocných stromů

Dobrý den,je možné naroubovat na část sakury třešeň? Děkuji.

Zaslal/a: Blanka  •  Čas: 18.8.2016 21:52

Roubování ovocných stromů

dobrý den je možné roubovat švestky v létě děkuji Josef

Zaslal/a: Josef  •  Čas: 27.7.2016 20:47

Sázení ovocných stromů

chci se zeptat může se do stejne díry zasadit peckoviny np.odstranili jsme švestku achceme zasadit zase švestku,někde jsem četla že se to nemá.děkují za odpověd

Zaslal/a: jana  •  Čas: 26.7.2016 13:23

Borůvka Bleucrop

Dobrý den, mám 3 borůvky v kontejnerech, jednu 3letou v 15l a dvě 2leté v 5l. chystám se přesadit ty malé do 15l a tu velkou bych chtěl už dát do země. Kolik litrů rašeliny či směsy rašeliny s hrabankou byste doporučoval minimálně. Počítám minimálně 70l...

Zaslal/a: Buzek  •  Čas: 10.3.2016 10:36

Roubování ovocných stromů

Dobrý den,je možné naroubovat na sakuru višenˇ? Děkuji.

Zaslal/a: jirka  •  Čas: 26.1.2016 19:57
Kategorie: Deník

22.1.2008

V přírodě, myslím u lesa, v lese i na poli to vypadalo jako kdyby tudy prošel Mrazík s berlou mrazilkou. Mám udělané nějaké fotky, které se pokusím ...

Tak nám přestalo mrznout. Mrazivé období bylo silné s dlouhé. Takto dlouhé mrazy v Uhlišti nepamatuji. Přes den se teplota pohybovala kolem -10°C a v noci klesala až na hodnotu -20°C. Topil jsem jak blázen (to padlo kýblů uhlí za den), ale k ránu mi byla stejně zima. Většinou trvá takto silné mrazivé období jeden týden, ale tentokrát to byli týdny čtyři a na baráku to bylo znát.
V přírodě, myslím u lesa, v lese i na poli to vypadalo jako kdyby tudy prošel Mrazík s berlou mrazilkou. Mám udělané nějaké fotky, které se pokusím v nejbližší době umístit na stránky. Chodím už do práce a tak je méně volného času.
Včera začalo pršet a všechen sníh co tady byl je pryč. Protože teplota v noci je lehce pod nulou, tak jsou pěkně namrzlé chodníky, ale i silnice. Špatně se chodí i jezdí autem.
Co má v plánu v nejbližší době.
Co se týká těchto stránek: Mám připraveny a rozpracovány dva články o chorobách rostlin, jeden o slivoni a druhý o třešni. Dále bych chtěl upravit (lépe uspořádat) kategorii Tvorba zahrádky. Připravuji článek, takový návod o výrobě ptačí budky včetně fotografií (budku mám postavenou i fotografie nafocené, zbývá napsat text a dát to dohromady).
Na zahrádce budu o víkendu (pokud mi to počasí dovolí) natírat stromy bílou barvou - vápenným mlékem, z důvodu ochrany před mrazem.

print Formát pro tisk